Salonumuzda Uzman Masözler Çalışmaktadır

Masaj, tıbbi bir tedavi metodu olduğu için sadece konu hakkında eğitim almış, profesyonel, uzman ve deneyimli masörler tarafından uygulanmalıdır. Aksi halde, rastgele uygulanan bir masaj faydadan çok zarara neden olacaktır. Bu sektörde en çok kullanılan terimler ve açıklamaları, aşağıdaki gibidir:

  • Masaj Terapisti: Masaj yapmak için gerekli eğitimi almış olan kişidir. Aynı zamanda bu mesleğin ismidir.
  • Sertifikalı Masaj Terapisti: Sadece gerekli eğitimi almakla kalmayan, hizmet kalitesi meslek odaları veya diğer profesyoneller tarafından onaylanmış masaj terapistlerini ifade eden bir terimdir.
  • Lisanslı Masaj Terapisti: Lisans, bir nevi çalışma iznidir. Bir masaj terapistinin belirli bir masaj salonunda çalıştığını ve bu durumdan yetkililerin haberdar olduğunu gösterir. Lisanslı masaj terapisti ile sertifikalı masaj terapisti aynı şey değildir.

Günün Yorgunluğunu Bizimle Atın

İdeal olan, hem sertifikalı ve hem de lisanslı masaj terapistlerini tercih etmektir. Zira sadece bu masörler üst düzey bir hizmet kalitesini ve tıbbi esaslara göre yapılan masaj uygulamalarını garanti edebilir. Uzman masörlerden hizmet almak, hem vücut ve hem de zihin sağlığınız açısından faydalı olacaktır. Bursa masaj salonları arasında lider marka olan Nil masaj salonu, sadece sertifikalı ve lisanslı masözler ile çalışmaktadır. Uzman, deneyimli ve profesyonel masözlerimiz, günün yorgunluğunu atmanız ve bir sonraki güne hazır olmanız için size yardımcı olmaya hazırdır.